Výčepní zařízení


K u nás zakoupenému sudovému pivu si můžete zapůjčit komletní výčepní zařízení s odpovýdající narážecí hlavou na konkrétní druh piva které si vyberete, zařízení je včetně zabudovaného komresoru takže stačí jen zapojit do elektřiny několik minut počkat a může se točit. Při přepravě musí výčep stát, nepokládejte ho na bok, funguje jako lednička a nemusel by potom dobře chladit. Hlavně v letních měsících je o zapůjčení velký zájem, doporučujeme tedy si výčep raději na konkrétní datum zamluvit dopředu.

Za zapůjčení vybíráme poplatek 100,- Kč, většinou se půjčuje na víkend, zapůjčení na delší dobu cena dohodou. Dále požadujeme vratnou zálohu 3000,- Kč.

výčepní zařízení výčepní zařízení výčepní zařízení

NOVINKY - AKTUALITY

Plyn na čepování piva DrinkGas, nový český výrobek,směs znáte jako biogon, žádné smlouvy, žádný nájem na bombu, jen zaplatíte zálohu za tlakovou lahev a potom jen měníte plnou za prázdnou,cena 519,-s DPH za 20L

PIVO ZE CVIKOVA, dohodli jsme se s pivovarem Cvikov na distribuci piva Luž a Klíč. . Další novinkou v našem sortimentu jsou výborné a kvalitní MOŠTY z Moštovny Lažany,v balení 0,25L, 1L a 5L.

Uživatelské menu

Vytvořil Jan Valenta | Administrace |Copyright © 2013 napoje-dvorak.cz | TOPlist